fbpx
Przejdź do treści

Premium malowane na grunt, dla kogo?

Grunt daje większe możliwości – wykorzystaj potencjał takiej lokalizacji i wybierz panele bifacjalne  produkujące energię z obu stron. Stawiasz na instalację fotowoltaiczną wykonaną na najlepszych podzespołach? Premium oferuje Ci jedne z najbardziej prestiżowych produktów spośród dostępnych na rynku. Do tego konstrukcja instalacji malowana proszkowo na dowolny kolor z palety RAL dla podniesienia walorów estetycznych a także antykorozyjnych. Po prostu jakość premium.

 • Konstrukcja malowana proszkowo
 • Najwyższa jakość
zdjecia woltberg fotowoltaika
Przykładowy zestaw:

Panele:

 • Sprawność: do 20,9 %
 • Gwarancja produktu: 12 lat
 • Gwarancja na liniową moc wyjściową: 30 lat
 • Half-Cut
 • Bifacial
 • Bloomberg Tier 1
 • PV ModuleTech – AAA
 • Top Performer
 • Altman Z-Score

Inwerter:

 • Maksymalna wydajność: do 98.0%
 • Gwarancja produktu: 2 lata z możliwością bezpłatnego rozszerzenia do 10 lat do końca 2021 r.

Więcej o naszych stelażach dowiesz się klikając TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowany zestawem zapytaj o cenę dla Ciebie

+48 501 418 090

logo producenta paneli fotowoltaicznych

LONGi to chiński gigant, który jest prawdopodobnie największym producentem ogniw monokrystalicznych na świecie. LONGi znajduje się na liście Bloomberg Tier1, wykazuje się stabilnością finansową mierzoną wskaźnikiem Altmana (marzec 2020 r.) a także w trzecim kwartale 2000 r. otrzymał jako jedyne przedsiębiorstwo najlepszą notę w rankingu PV-TECH (AAA). Wszystko to świadczy o ogromnej stabilności firmy oraz wiarygodności w opinii banków i klientów prywatnych. Panele LONGi Solar uzyskiwały także dobre wyniki w testach niezawodności Instytutu PVEL. Spośród ogromnej liczby paneli dostępnych na rynku najczęściej proponujemy produkty firmy LONGi Solar, cechujące się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, co wpływa na bezproblemowe funkcjonowanie systemu ale i na opłacalność Twojej inwestycji. Panele LONGi to bardzo dobre produkty w niskich cenach.

fronius inwerter

Fronius to austriacka firma oferująca niezawodne i najwyższe jakościowo falowniki. Nagradzane przez Instytut PVEL, wykazujące się dużą wydajnością falowniki są bezpiecznym wyborem dla wymagających. Fronius to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne finansowo. W Polsce stacjonuje oficjalny przedstawiciel.

Half-Cut

Half Cut to takie panele monokrystaliczne, które są podzielone na dwie części. Jak to działa? Gdy na ogniwo pada cień – następuje odcięcie zacienionej części paneli. Dlaczego to potrzebne? Każdy panel instalacji pracuje z mocą, jaką osiąga najsłabsze ogniwo. Gdy któryś panel jest zacieniony, cała instalacja pracuje na poziomie zacienionego ogniwa. Dzięki panelom Half Cut odcina się problematyczną cześć i redukuje tym samym straty na uzysku.

Bifacial

Bifacial – Moduły z technologią Bifacial posiadają dwie strony aktywne, czyli produkują energię zarówno przednią jak i tylną częścią. Pozwala to oczywiście na znaczne zwiększenie wydajności każdego modułu. Co mi to da? Można szacunkowo przyjąć, że panele takie zamontowane na gruncie lub na dachu płaskim na konstrukcji (usytuowane na południe) są w stanie podnieść wydajność całej instalacji w granicach 10-15%.

Konstrukcja malowana proszkowo

Oferujemy Ci możliwość wybrania opcji malowania proszkowo Twojej konstrukcji pod dowolny kolor z palety RAL. Dzięki takiemu zabiegowi podnosisz walory wizualne a także zapewniasz dodatkową warstwę antykorozyjną konstrukcji.