fbpx
Przejdź do treści

Stylowo malowane na gruncie, czyli jak?

Chcesz podnieść walory estetyczne instalacji fotowoltaicznej na gruncie? Proponujemy Ci podwyższenie standardu oferty Optymalnej poprzez proszkowe malowanie konstrukcji wolnostojącej na dowolny kolor wybrany z palety RAL. Malowanie konstrukcji to także dodatkowa powłoka zabezpieczająca przed korozją. Racjonalny wybór i estetyczny wygląd.

 • Konstrukcja malowana proszkowo
 • Wysoka jakość
Przykładowy zestaw:

Panele:

 • Sprawność: do 20,9 %
 • Gwarancja produktu: 12 lat
 • Gwarancja na liniową moc wyjściową: 25 lat
 • Half-Cut
 • Bloomberg Tier 1
 • PV ModuleTech – AAA
 • Top Performer
 • Altman Z-Score

Inwerter:

Huawei seria SUN2000-3-10KTL-M0, SUN2000-3-10KTL-M1

 • Maksymalna wydajność: do 98.6%
 • Gwarancja produktu: 10 lat

Więcej o naszych stelażach dowiesz się klikając TUTAJ.

Jeśli jesteś zainteresowany zestawem zapytaj o cenę dla Ciebie

+48 501 418 090

logo producenta paneli fotowoltaicznych

LONGi to chiński gigant, który jest prawdopodobnie największym producentem ogniw monokrystalicznych na świecie. LONGi znajduje się na liście Bloomberg Tier1, wykazuje się stabilnością finansową mierzoną wskaźnikiem Altmana (marzec 2020 r.) a także w trzecim kwartale 2000 r. otrzymał jako jedyne przedsiębiorstwo najlepszą notę w rankingu PV-TECH (AAA). Wszystko to świadczy o ogromnej stabilności firmy oraz wiarygodności w opinii banków i klientów prywatnych. Panele LONGi Solar uzyskiwały także dobre wyniki w testach niezawodności Instytutu PVEL. Spośród ogromnej liczby paneli dostępnych na rynku najczęściej proponujemy produkty firmy LONGi Solar, cechujące się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny, co wpływa na bezproblemowe funkcjonowanie systemu ale i na opłacalność Twojej inwestycji. Panele LONGi to bardzo dobre produkty w niskich cenach.

Huawei inwerter

Huawei jest największym na świecie producentem falowników i jednym z największych producentów elektroniki w ogóle. Ten chiński gigant jest stabilnym i wiarygodnym przedsiębiorstwem (w 2020 roku znajdował się na 49 miejscu na liście Fortune Global 500 a także oznaczono go  jako 93 najbardziej wartościową markę według Forbes). Inwertery tej firmy zdobyły liczne wyróżnienia TOP PERFORMER w testach inwerterów PVEL 2019. Ciekawostką jest, że falowniki Huawei są wyposażone w funkcję wykrywania łuku elektrycznego AFCI, Huawei umożliwia też zainstalowanie własnych optymalizatorów do poszczególnych modułów fotowoltaicznych. To znakomite produkty.

Half-Cut

Half Cut to takie panele monokrystaliczne, które są podzielone na dwie części. Jak to działa? Gdy na ogniwo pada cień – następuje odcięcie zacienionej części paneli. Dlaczego to potrzebne? Każdy panel instalacji pracuje z mocą, jaką osiąga najsłabsze ogniwo. Gdy któryś panel jest zacieniony, cała instalacja pracuje na poziomie zacienionego ogniwa. Dzięki panelom Half Cut odcina się problematyczną cześć i redukuje tym samym straty na uzysku.

Konstrukcja malowana proszkowo

Oferujemy Ci możliwość wybrania opcji malowania proszkowo Twojej konstrukcji pod dowolny kolor z palety RAL. Dzięki takiemu zabiegowi podnosisz walory wizualne a także zapewniasz dodatkową warstwę antykorozyjną konstrukcji.